Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

NAT černý vaflový měkký kotouč 135mm

Značka: prodejce neuvedl

NAT černý vaflový měkký kotouč 135mm

Popis produktu

NAT černý vaflový měkký kotouč 135mm:Vaflový, měkký kotouč je určen pro leštění autolaků a pro práci s měkkými laky, které se při práci s hladkou houbou rychle zahřívají. Nutné zbavit se škrábanců a hologramů po hrubé leštící pastě. Jeho speciální struktura umožňuje pracovat vyšší rychlostí bez připalování leštidla. Vyznačuje se vysokou kvalitou a profesionálním zpracováním. Je vyrobena z pečlivě vybraných vysoce kvalitních materiálů. Lze jej použít za mokra i za sucha, v rozsahu otáček od 600 do 2600 ot./min. Uchycení je vyrobeno z velmi pevného suchého zipu, opakovaně použitelné. Zajišťuje, že leštící kotouč je trvale připevněn k příslušné montážní desce pro podložky na suchý zip.Průměr: 135 mmTloušťka: 25 mmVlastnosti: Černá, měkká vafle, pro práci s ukončovacími leštícími pastami, čističi, glazurami a pro aplikaci tekutých vosků "Finishing Pad"
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce NAT
UCPS kód 3601808
Pozice v kategorii 339. (v Autokosmetika a chemie)
Pozice v kategorii 431. (v Auto-moto)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.