Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Noční stolek dub sonoma 100 x 35 x 40 cm dřevotříska

Značka: prodejce neuvedl

Noční stolek dub sonoma 100 x 35 x 40 cm dřevotříska

Popis produktu

Moderní a praktický design tohoto nočního stolku zaujme ve vašem pokoji na první pohled.Robustní konstrukce nočního stolku zaručuje jeho dlouhou životnost. K dispozici máte dostatek místa k přehlednému uložení časopisů, knih, dálkových ovladačů a dalších drobností, které chcete mít po ruce. Robustní stolní desku lze použít k vystavení dekorativních předmětů, jako jsou fotorámečky, rostliny v květináčích, vázy atd. Tento noční stolek lze navíc snadno čistit vlhkým hadříkem.Barva: dub sonomaMateriál: dřevotřískaCelkové rozměry: 100 x 35 x 40 cm (Š x H x V)Montáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3997780
UPC kód (EAN) 8720286640500
Pozice v kategorii 599. (v Noční stolky)
Pozice v kategorii 67815. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.