Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Noční stolky kovové nohy 2 ks dub sonoma a bílé 40x30x50 cm

Značka: prodejce neuvedl

Noční stolky kovové nohy 2 ks dub sonoma a bílé 40x30x50 cm

Popis produktu

Vneste do svého bydlení industriální styl s těmito nočními stolky.Noční stolek s kovovými nohami je stabilní a robustní. Navíc je vybavený dvěma policemi, které poskytují spoustu úložného prostoru, kde si můžete přehledně a na dosah ruky uspořádat svoje věci. Snadno ho očistíte vlhkým hadříkem.Barva: dub sonoma a bíláMateriál: dřevotříska, kovRozměry: 40 x 30 x 50 cm (Š x H x V)Kovové nohyMontáž nutná: anoUpozornění: Šroub(y) a hmoždinka (hmoždinky) do stěny nejsou součástí balení. Dokupte si prosím šroub(y) a hmoždinku (hmoždinky) vhodné pro vaše stěny. Pokud si nejste jisti, jaký materiál potřebujete, požádejte o radu odborníka. Pečlivě si přečtěte pokyny a dodržujte každý krok.Balení obsahuje:2 x noční stolek
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4003421
UPC kód (EAN) 8720286356173
Pozice v kategorii 886. (v Noční stolky)
Pozice v kategorii 70092. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.