NORTON 360 DELUXE 50GB CZ pro 1 uživatele pro 5 zařízení na 12 měsíců BOX

Značka: prodejce neuvedl

NORTON 360 DELUXE 50GB CZ pro 1 uživatele pro 5 zařízení na 12 měsíců BOX

Popis produktu 
NORTON 360 DELUXE 50GB CZ pro 1 uživatele pro 5 zařízení na 12 měsíců BOX
Internet Security Symantec Norton 360, physical license for 5 devices, subscription length: 12 months, subscription, suitable for homes and businesses, designed for mobile devices and PCs, compatible with Windows, macOS, Android and iOS, geographical restriction.
 

 

Ochrana před hrozbami v reálném čase Pokročilé zabezpečení pomocí antivirového programu chrání vaše zařízení před existujícími a novými online hrozbami a pomáhá chránit vaše osobní a finanční údaje, když se připojíte k internetu.
Secure VPN Procházejte internet anonymně a bezpečněji pomocí virtuální privátní sítě (VPN), která nevytváří protokoly. Přidejte šifrování na bankovní úrovni, které zajistí, že vaše informace, například hesla a údaje o bankovních účtech, zůstanou důvěrné a v bezpečí.
Správce hesel Nástroj, který snadno generuje a bezpečně ukládá a spravuje hesla, informace o platebních kartách a další online přihlašovací údaje.
Zálohování dat z počítače do cloudu Jako preventivní opatření proti ztrátě dat ukládejte důležité soubory a dokumenty do cloudového úložiště. Ochráníte tak svá data před selháním pevného disku, krádeži zařízení, nebo před ransomwarem.
SafeCam pro počítače – pouze pro PC s OS Windows Okamžitě vás upozorní na pokusy o přístup k webové kameře a pomůže vám neoprávněný přístup zablokovat.
Rodičovská kontrola Spravujte aktivity svých dětí na internetu. Pomozte jim bezpečně objevovat, poznávat a využívat možnosti digitálního světa z jejich PC a chytrých telefonů.
Inteligentní brána firewall pro počítač PC nebo brána firewall pro počítač Mac Sleduje komunikaci mezi vaším počítačem a ostatními počítači a blokuje neoprávněný provoz.

 


Microsoft Windows 10, 8, 8.1, 7.
MAC: Aktuální a předchozí dvě verze systému Mac OS. Nepodporované funkce: Zálohování do cloudu Norton, rodičovská kontrola Norton aNorton SafeCam.
Android 6.0 nebo novější s nainstalovanou aplikací Google Play.
iPhone a iPad s aktuální verzí systému Apple® iOS a předchozími dvěma verzemi systému.

 
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce NortonLifeLock
UCPS kód 1894794
UPC kód (EAN) 5397231007669

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.