Noviny ze dne narození a retro Ovocné desertní víno borůvkové

Značka: prodejce neuvedl

Noviny ze dne narození a retro Ovocné desertní víno borůvkové

Popis produktu

Vážení zákazníci. Omlouváme se, ale vzhledem k vysokému datu a době expedice novin již nejsme schopni garantovat doručení "pod stromeček"


Chcete si počíst o plnění plánu, výhledech do další pětiletky, prolétnout černou kroniku, nebo si připomenout úspěchy socialistických sportovců a k tomu si připít stylovým alkoholem?


Dostupné ročníky novin: 16.5. 1945 - 1947, 1950 - 1989


Noviny z let 1945 - 1949 také zde: http://retro-darky.cz/noviny-z-data-narozeni-a-retro-ovocne-desertni-vino-boruvkove-i197


Reprint dobového vydání Rudého práva na formátu A3 (každá strana novin na samostatném listu). Rozsah novin je dle data vydání 4 – 8 stran. Reprint novin je z původního formátu zmenšen na velikost A3, což znamená i zmenšení a v některých případech i horší čitelnost písmen. Každý jednotlivý list je opatřen bílým okrajem o šířce cca 5 mm. Na reprintu novin může být ve vyjímečných případech vidět lehké poškození originálu.


Do poznámky uvádějte datum vydání. Pozor, nelze objednávat noviny z nedělí a dnů na které připadaly státní svátky - až na vyjímky nevycházely!


Výtisk je zasílán na uvedenou adresu s láhví ve vinné krabici vystlané dřevěnou vlnou. 


Ovocné desertní víno borůvkové. Výrobce: Hanácké lihovary a droždárny, n.p. Olomouc, provoz Bruntál. ČSN 56-7810. SMC Kčs 10,80 (jedná se o nový produkt opatřený dobovou etiketou, určený ke konzumaci a svojí chutí se velmi blížící původnímu orginálu)


Doba dodání: Noviny s láhví jsou expedovány do 7 pracovních dnů od objednání

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 1539383
Pozice v kategorii 934. (v Dárky)
Pozice v kategorii 1014. (v Ruční a umělecká tvorba)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.