Ofuky oken Heko Seat Arosa 3D 1996- přední

Značka: prodejce neuvedl

Ofuky oken Heko Seat Arosa 3D 1996- přední

Popis produktu

Sada obsahuje 2 nebo 4 kusy ofuků, podle toho zda jste vybrali ofuky pouze na přední okna nebo na celé auto a dále sadu montážních plíšků (není u každého modelu podmínkou)
Popis:
Protiprůvanové plexi, ofuky oken či chcete-li deflektory jsou určeny na daný model vozu. Umožňují u stojícího vozidla ponechání pootevřených oken i za nepříznivého počasí. Při jízdě s pootevřeným či otevřeným oknem zabraňují nepříjemnému proudění vzduchu na cestující. V neposlední řadě se jedná o designový doplněk pro každý vůz. Ofuky prodáváme v elegantním kouřově zatmaveném provedení.
Výběr ofuků:
Překontrolujte prosím pečlivě značku, model, provedení a rok výroby auta na které ofuky objednáváte, aby vše bylo shodné s názvem nabízeného zboží. V případě pochybností zavolejte, nebo napište , rádi Vám poradíme. Zadní ofuky výrobce samostatně nenabízí, tudíž je nelze samostatně dokoupit, proto prosíme již při výběru vyhodnoťte zda Vám skutečně stačí pouze přední, nebo raději zvolíte variantu na celé auto.
Instalace ofuků:

před instalací přiložte nerozbalené ofuky k obvodu oken a překontrolujte, zda je tvar ofuků shodný s tvarem rámu dveří pod který se budou ofuky instalovat.     
stáhněte okna až na doraz dolů a očistěte nejlépe odmašťovacím prostředkem prostor, kam  se budou ofuky  instalovat (pozor nepoužívejte k odmaštění látky, které by mohli poškodit těsnění oken).
sejměte z oboustranné lepicí pásky krycí vrstvu a poté můžete začít samotnou montáž
postup montáže naleznete na instruktážním videu Instalační video-manuál
pokud si na instalaci nevěříte, doporučujeme navštívit autoservis

 
Parametry specifikace:
Výrobce: Heko (PL)
Materiál: plexisklo
Počet kusů: 2 nebo 4 kusy v sadě, dle výběru
Atest: ITC 01 144
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Heko Plast
UCPS kód 361711
Pozice v kategorii 825. (v Ofuky)
Pozice v kategorii 6316. (v Auto-moto)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.