Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Otočná jídelní židle černá textil

Značka: prodejce neuvedl

Otočná jídelní židle černá textil

Popis produktu

Tato otočná jídelní židle kombinuje jednoduchost a pohodlí s elegantním designem, a stane se tak ve vaší domácnosti středem pozornosti.Prvotřídní materiál: Tkanina je mimořádně pohodlná a měkká na dotek. Zároveň je odolná a vyznačuje se jednoduchým a čistým vzhledem.Stabilní a robustní rám: Rám z kovu a překližky zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu. Flexibilní design: Pomocí mechanismu s plynovým pístem si nastavíte výšku sezení podle potřeby. Židle se navíc otáčí o 360 stupňů, což jí dodává větší flexibilitu, a pojezdová kolečka vám umožní volný pohyb všemi směry.Barva: černáMateriál: textil (100% polyester), překližka, kovVýplňový materiál: molitanRozměry: 50 x 51 x (75–87) cm (Š x H x V)Rozměry sedáku: 38 x 37 cm (Š x H)Výška sedáku od země: 44–56 cmVýška opěradla: 35 cmVýška područek: 11 cmMechanismus s plynovým pístemVýškově nastavitelnéOtočné o 360 stupňůVčetně pojezdových kolečekMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4027415
UPC kód (EAN) 8720286807552
Pozice v kategorii 580. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 72293. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.