Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Otočná jídelní židle černá textil

Značka: prodejce neuvedl

Otočná jídelní židle černá textil

Popis produktu

Tato otočná jídelní židle představuje stylový kus nábytku a je ideální pro váš domov.Tato jídelní židle čalouněná látkou je velmi pohodlná a zároveň má dlouhou životnost. Rám z chromované oceli zajišťuje mimořádnou robustnost a stabilitu. Pomocí mechanismu s plynovým pístem si můžete nastavit výšku sezení podle potřeby. Sedák se navíc otáčí o 360 stupňů, což dodává židli větší flexibilitu, a pojezdová kolečka vám umožní volný pohyb v různých směrech. Barva: černáMateriál: chromovaná ocel, textil (100% polyester)Materiál výplně: pěnaCelkové rozměry: 42,5 x 45 x (69–80,5) cm (Š x H x V)Hloubka sedáku: 35 cm Včetně pojezdových kolečekOtáčení o 360 stupňůS plynovou pružinouMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4032820
UPC kód (EAN) 8720286524695
Pozice v kategorii 4150. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 75691. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.