Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Otočná jídelní židle krémová textil

Značka: prodejce neuvedl

Otočná jídelní židle krémová textil

Popis produktu

Tato otočná jídelní židle se stylovým designem bude praktickým a moderním doplňkem vaší jídelny, kuchyně apod.Prémiový materiál: Pevná tkanina je mimořádně pohodlná a měkká na dotek. Zároveň je odolná a vyznačuje se jednoduchým a čistým vzhledem.Pevný rám: Rám z kovu a překližky zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu.Vysoká flexibilita: Výšku této jídelní židle si upravíte pomocí mechanismu s plynovým pístem. Židle se navíc otáčí o 360 stupňů, což jí dodává větší flexibilitu, a pojezdová kolečka vám umožní volný pohyb všemi směry.Barva: krémováMateriál: textil (100% polyester), překližka, kovVýplňový materiál: molitanRozměry: 50 x 51 x (74–86) cm (Š x H x V)Rozměry sedáku: 38 x 37 cm (Š x H)Výška sedáku od země: 44–56 cmVýška opěradla: 32 cmVýška područek: 11 cmMechanismus s plynovým pístemVýškově nastavitelnéOtočné o 360 stupňůVčetně pojezdových kolečekMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4027227
UPC kód (EAN) 8720286804940
Pozice v kategorii 452. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 72138. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.