Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Otočná jídelní židle krémová textil

Značka: prodejce neuvedl

Otočná jídelní židle krémová textil

Popis produktu

Tato stylová otočná jídelní židle s moderním designem je skvělým doplňkem do vaší domácnosti.Židle je čalouněná látkou, která je příjemná na dotek, takže je velmi pohodlná a zároveň má dlouhou životnost. Rám z chromovaného kovu zaručuje mimořádnou odolnost a stabilitu. Pomocí mechanismu s plynovým pístem si můžete nastavit výšku sezení podle potřeby. Židle se navíc otáčí o 360 stupňů pro extra flexibilitu.Barva: krémováMateriál: textil (100% polyester), masivní bukové dřevo, kov, překližkaMateriál výplně: pěnaCelkové rozměry: 63 x 56 x (76–88) cm (Š x H x V)Šířka sedáku: 42 cmHloubka sedáku: 40 cmVýška opěradla: 40 cmOtočné o 360 stupňůS plynovou pružinouMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4030046
UPC kód (EAN) 8720286779200
Pozice v kategorii 1966. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 73718. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.