Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Otočná jídelní židle krémová umělá kůže

Značka: prodejce neuvedl

Otočná jídelní židle krémová umělá kůže

Popis produktu

Tato nastavitelná otočná jídelní židle je univerzální a ideální do vaší domácnosti.Otočná jídelní židle je čalouněná snadno omyvatelnou umělou kůží a je silně polstrovaná, což jí dodává na pohodlnosti. Pomocí mechanismu s plynovým pístem si můžete upravit výšku sezení podle vašeho přání. Pojezdová kolečka se navíc otáčí o 360 stupňů, takže se můžete volně pohybovat různými směry.Barva: krémováMateriál: umělá kůže (60% polyuretan, 30% polyester, 10% bavlna), chromovaná ocelCelkové rozměry: 40 x 47 x (74,5–86) cm (Š x H x V)Otáčení o 360 stupňůVčetně pojezdových kolečekMechanismus s plynovým pístemMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4028296
UPC kód (EAN) 8720286742792
Pozice v kategorii 1360. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 73085. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.