Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Otočná jídelní židle oranžová umělá kůže

Značka: prodejce neuvedl

Otočná jídelní židle oranžová umělá kůže

Popis produktu

Tato otočná jídelní židle se stylovým a nadčasovým designem bude praktickým doplňkem vašeho domova.Židle je čalouněná umělou kůží a při sezení vám zajistí optimální komfort. Můžete si na ní vychutnat večeři, začíst se do knihy nebo si jen tak odpočinout v obývacím pokoji. Pomocí mechanismu s plynovým pístem si nastavíte výšku sezení dle vašeho přání. Židle je velmi flexibilní, otočná o 360 stupňů a můžete se na ní pohodlně pohybovat, protože má pojezdová kolečka. Navíc je vyrobená z chromované oceli, což zvyšuje její stabilitu.Barva: oranžováMateriál: umělá kůže (60 % polyuretan, 30 % polyester, 10 % bavlna), ocel s černým práškovým nástřikemCelkové rozměry: 36 x 38 x (54,5–66,5) cm (Š x H x V)Otáčení o 360 stupňůS plynovou pružinouSnadný pojezd po 5 plastových kolečkáchNastavitelná výška: anoMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4032524
UPC kód (EAN) 8720286519967
Pozice v kategorii 3768. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 70633. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.