Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Otočná jídelní židle světle šedá textil

Značka: prodejce neuvedl

Otočná jídelní židle světle šedá textil

Popis produktu

Tato otočná jídelní židle kombinuje jednoduchost a pohodlí s elegantním designem, a stane se tak ve vaší domácnosti středem pozornosti.Prvotřídní materiál: Tkanina je mimořádně pohodlná a měkká na dotek. Zároveň je odolná a vyznačuje se jednoduchým a čistým vzhledem.Stabilní a robustní rám: Rám z kovu a překližky zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu. Flexibilní design: Pomocí mechanismu s plynovým pístem si nastavíte výšku sezení podle potřeby. Židle se navíc otáčí o 360 stupňů, což jí dodává skvělou flexibilitu.Barva: světle šedáMateriál: textil (100% polyester), kov, překližkaVýplňový materiál: molitanCelkové rozměry: 50 x 51 x (73–87) cm (Š x H x V)Rozměry sedáku: 38 x 37 cm (Š x H)Výška sedáku: 41–55 cmVýška opěradla: 35 cmVýška područek: 11 cmOtočné o 360 stupňůMechanismus s plynovým pístemMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4027397
UPC kód (EAN) 8720286807040
Pozice v kategorii 564. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 72250. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.