Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Otočná jídelní židle světle zelená samet

Značka: prodejce neuvedl

Otočná jídelní židle světle zelená samet

Popis produktu

Tato otočná jídelní židle představuje stylový kus nábytku a je ideální pro váš domov.Tato jídelní židle je čalouněná měkkým sametem, který je příjemný na dotek, takže je velmi pohodlná a zároveň má dlouhou životnost. Rám z oceli s práškovým nástřikem zajišťuje mimořádnou robustnost a stabilitu. Pomocí mechanismu s plynovým pístem si můžete nastavit výšku sezení podle potřeby. Židle se navíc otáčí o 360 stupňů, což jí dodává větší flexibilitu, a pojezdová kolečka vám umožní volný pohyb v různých směrech.Barva: světle zelenáBarva oceli: černáMateriál: práškově lakovaná ocel, samet (100% polyester)Materiál výplně: pěnaCelkové rozměry: 40 x 43 x (76–87,5) cm (Š x H x V)Včetně pojezdových kolečekOtáčení o 360 stupňůS plynovou pružinouMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4032593
UPC kód (EAN) 8720286521465
Pozice v kategorii 3950. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 75414. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.