Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Otočná jídelní židle vínová umělá kůže

Značka: prodejce neuvedl

Otočná jídelní židle vínová umělá kůže

Popis produktu

Tato otočná jídelní židle se stylovým designem je praktickým a moderním doplňkem do každé jídelny i kuchyně.Kuchyňská židle je hustě polstrovaná a čalouněná snadno omyvatelnou umělou kůží, je tedy velmi pohodlná a má dlouhou životnost. Ocelový rám jí zaručuje mimořádnou odolnost a stabilitu. Pomocí mechanismu s plynovým pístem si můžete nastavit výšku sezení podle potřeby. Židle se navíc otáčí o 360 stupňů, což přispívá k větší flexibilitě.Barva: vínováMateriál: chromovaná ocel, umělá kůže (10 % bavlna, 60 % polyuretan, 30 % polyester)Materiál výplně: pěnaCelkové rozměry: 40 x 47 x (74,5–86) cm (Š x H x V)Šířka sedáku: 40 cm Otáčení o 360 stupňůS plynovou pružinouMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4028391
UPC kód (EAN) 8720286745335
Pozice v kategorii 1439. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 73127. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.