Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Otočné jídelní židle 2 ks krémové samet

Značka: prodejce neuvedl

Otočné jídelní židle 2 ks krémové samet

Popis produktu

Tyto otočné jídelní židle představují stylový kus nábytku a jsou ideální pro váš domov.Tyto otočné židle jsou čalouněné na dotek příjemným sametem, takže jsou velmi pohodlné a zároveň mají dlouhou životnost. Rám z chromované oceli zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu. Pomocí mechanismu s plynovým pístem si můžete nastavit výšku sezení podle potřeby. Židle se navíc otáčí o 360 stupňů pro ještě větší flexibilitu.Barva: krémováMateriál: chromovaná ocel, samet (100% polyester)Materiál výplně: pěnaCelkové rozměry: 39 x 51 x (89–104) cm (Š x H x V)Průměr základny: 38,5 cmOtáčení o 360 stupňůS plynovou pružinouMontáž nutná: anoBalení obsahuje:2 x jídelní židle
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4033512
UPC kód (EAN) 8720286532683
Pozice v kategorii 4384. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 76357. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.