Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Otočné jídelní židle 2 ks šedé umělá kůže

Značka: prodejce neuvedl

Otočné jídelní židle 2 ks šedé umělá kůže

Popis produktu

Tyto otočné jídelní židle se stylovým a moderním designem budou praktickým doplňkem vašeho domova.Židle jsou čalouněné umělou kůží a při sezení vám zajistí optimální komfort. Můžete si na nich vychutnat večeři, začíst se do knihy nebo si jen tak odpočinout v obývacím pokoji. Pomocí mechanismu s plynovým pístem si nastavíte výšku sezení dle vašeho přání. Židle jsou velmi flexibilní, otočné o 360 stupňů a můžete se na nich pohodlně pohybovat, protože mají pojezdová kolečka. Navíc jsou vyrobené z chromované oceli, což zvyšuje jejich stabilitu.Barva: šedáMateriál: umělá kůže (60 % polyuretan, 30 % polyester, 10 % bavlna), ocel s černým práškovým nástřikemCelkové rozměry: 36 x 38 x (54,5–66,5) cm (Š x H x V)Otáčení o 360 stupňůS plynovou pružinouSnadný pojezd po 5 plastových kolečkáchNastavitelná výška: anoMontáž nutná: anoBalení obsahuje:2 x jídelní židle
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4032531
UPC kód (EAN) 8720286520048
Pozice v kategorii 3773. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 70691. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.