Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Otočné jídelní židle 2 ks tmavě šedé textil

Značka: prodejce neuvedl

Otočné jídelní židle 2 ks tmavě šedé textil

Popis produktu

Tyto otočné jídelní židle s moderním designem jsou skvělým doplňkem do vaší domácnosti.Otočné židle jsou čalouněné na dotek příjemnou látkou a zajistí vám při sezení optimální pohodlí. Chromovaný ocelový rám je zárukou výtečné odolnosti. Výšku otočných židlích lze nastavit pomocí mechanismu s plynovým pístem, i proto představují dokonalý doplněk do každé jídelny. Navíc se otáčí o 360 stupňů, což jim dodává velkou flexibilitu.Barva: tmavě šedáMateriál: chromovaná ocel, textil (100% polyester)Materiál výplně: pěnaRozměry: 48 x 47 x (71–85,5) cm (Š x H x V) Šířka sedáku: 40 cm Průměr základny: 41 cm Otáčení o 360 stupňůS plynovou pružinouNastavitelná výška: ano Područky: anoMontáž nutná: anoBalení obsahuje:2 x otočná jídelní židle
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4033356
UPC kód (EAN) 8720286529348
Pozice v kategorii 4249. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 71262. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.