Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Otočné jídelní židle 2 ks zelené umělá kůže

Značka: prodejce neuvedl

Otočné jídelní židle 2 ks zelené umělá kůže

Popis produktu

Tyto trendové otočné jídelní židle s moderním designem jsou skvělým doplňkem do vaší domácnosti.Otočné židle jsou čalouněné umělou kůží, která je příjemná na dotek, a zajistí vám při sezení optimální pohodlí. Chromovaný ocelový rám je zárukou vysoké odolnosti. Výšku sedáku si můžete nastavit pomocí mechanismu s plynovým pístem, takže jsou tyto židle ideálním doplňkem do každé jídelny. Jídelní židle jsou mimořádně flexibilní a otáčí se o 360 stupňů. Pojezdová kolečka vám umožní volný pohyb v různých směrech.Barva: zelenáMateriál: chromovaná ocel, umělá kůže (10 % bavlna, 60 % polyuretan, 30 % polyester)Rozměry: 46 x 44 x (67,5–79) cm (Š x H x V)Hloubka sedáku: 38,5 cmVýška opěradla: 30,5 cmOtáčení o 360 stupňůVčetně pojezdových kolečekS plynovou pružinouMontáž nutná: anoBalení obsahuje:2 x otočná jídelní židle
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4033732
UPC kód (EAN) 8720286535882
Pozice v kategorii 4673. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 76351. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.