Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Otočné jídelní židle 4 ks červené umělá kůže

Značka: prodejce neuvedl

Otočné jídelní židle 4 ks červené umělá kůže

Popis produktu

Tyto trendové otočné jídelní židle s moderním designem jsou skvělým doplňkem k vašemu stávajícímu zařízení.Otočné židle jsou čalouněné umělou kůží, která je příjemná na dotek, a zajistí vám při sezení maximální pohodlí. Chromovaný ocelový rám je zárukou vysoké odolnosti. Výšku sedáku si můžete nastavit pomocí mechanismu s plynovým pístem. Jídelní židle jsou mimořádně flexibilní a otáčí se o 360 stupňů. Pojízdná kolečka vám umožní volný pohyb v různých směrech. Barva: červenáMateriál: umělá kůže (60 % polyvinylchlorid, 25 % polyester, 15 % bavlna), chromovaná ocelRozměry: 44 x 44 x (46–57) cm (Š x H x V)Otočné o 360 stupňůS plynovou pružinouVčetně pojezdových kolečekNastavitelná výška: anoMontáž nutná: anoBalení obsahuje:4 x jídelní židle
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4028539
UPC kód (EAN) 8720286750650
Pozice v kategorii 1601. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 72876. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.