Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Otočné jídelní židle 4 ks hořčicově žluté textil

Značka: prodejce neuvedl

Otočné jídelní židle 4 ks hořčicově žluté textil

Popis produktu

Tyto nastavitelné otočné jídelní židle představují univerzální nábytek, který se skvěle hodí do vaší domácnosti.Otočné jídelní židle jsou čalouněné textilem, který je příjemný na dotek, a silně polstrované, takže vám zaručí maximální pohodlí. Pomocí mechanismu s plynovým pístem si můžete nastavit výšku sezení podle vašeho přání. Pojezdová kolečka se navíc otáčí o 360 stupňů, což umožňuje volný pohyb v různých směrech.Barva: hořčicově žlutáMateriál: látka (100% polyester), chromovaná ocelCelkové rozměry: 40 x 47 x (74,5–86) cm (Š x H x V)Otáčení o 360 stupňůVčetně pojezdových kolečekMechanismus s plynovým pístemMontáž nutná: anoBalení obsahuje:4 x jídelní židle
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4028264
UPC kód (EAN) 8720286742327
Pozice v kategorii 1375. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 72642. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.