Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Otočné jídelní židle 4 ks modré samet

Značka: prodejce neuvedl

Otočné jídelní židle 4 ks modré samet

Popis produktu

Tyto otočné jídelní židle se stylovým a nadčasovým designem budou praktickým doplňkem vašeho domova.Rám zhotovený z kovu a překližky zajišťuje mimořádnou pevnost a stabilitu. Tyto kuchyňské židle jsou čalouněné sametem a při sezení vám zaručeně poskytnou optimální pohodlí. Můžete si na nich vychutnat večeři, začíst se do knihy nebo si jen tak odpočinout v obývacím pokoji. Pomocí mechanismu s plynovým pístem si upravíte výšku sezení podle potřeby. Jídelní židle se navíc otáčí o 360 stupňů, je tedy velmi flexibilní.Barva: modráMateriál: samet (100% polyester), kov, překližkaVýplňový materiál: molitanCelkové rozměry: 55 x 53 x (69–81) cm (Š x H x V)Výška opěradla: 32 cmVýška područek: 20 cmRozměry sedáku: 42 x 41 cm (Š x H)Otočné o 360 stupňůMechanismus s plynovým pístemMontáž nutná: anoBalení obsahuje:4 x otočná jídelní židle
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4030661
UPC kód (EAN) 8720286788462
Pozice v kategorii 2519. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 73886. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.