Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Otočné jídelní židle 4 ks šedé umělá kůže

Značka: prodejce neuvedl

Otočné jídelní židle 4 ks šedé umělá kůže

Popis produktu

Tyto trendové otočné jídelní židle s moderním designem jsou skvělým doplňkem do vaší domácnosti.Otočné židle jsou čalouněné umělou kůží, která je příjemná na dotek, a zajistí vám při sezení optimální pohodlí. Chromovaný ocelový rám je zárukou vysoké odolnosti. Výšku sedáku si můžete nastavit pomocí mechanismu s plynovým pístem. Jídelní židle jsou mimořádně flexibilní a otáčí se o 360 stupňů. Pojezdová kolečka vám umožní volný pohyb v různých směrech. Barva: šedáMateriál: chromovaná ocel, umělá kůže (10 % bavlna, 60 % polyuretan, 30 % polyester)Rozměry: 45,5 x 45 x (69–80,5) cm (Š x H x V)Otáčení o 360 stupňůVčetně pojezdových kolečekS plynovou pružinouNastavitelná výška: anoMontáž nutná: anoBalení obsahuje:4 x otočná jídelní židle
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4028578
UPC kód (EAN) 8720286751381
Pozice v kategorii 1582. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 68331. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.