Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Otočné jídelní židle 4 ks světle zelené samet

Značka: prodejce neuvedl

Otočné jídelní židle 4 ks světle zelené samet

Popis produktu

Tyto nastavitelné otočné jídelní židle jsou univerzální a ideální do každé domácnosti.Otočné židle jsou hustě polstrované a čalouněné na dotek příjemným sametem, jsou tedy velmi pohodlné a mají dlouhou životnost. Ocelový rám s černým práškovým nástřikem jim zaručuje mimořádnou odolnost a stabilitu. Pomocí mechanismu s plynovým pístem si můžete nastavit výšku sezení podle potřeby. Židle se navíc otáčí o 360 stupňů, což zajišťuje velkou flexibilitu.Barva: světle zelenáMateriál: samet (100% polyester), ocel s černým práškovým nástřikemCelkové rozměry: 40 x 43 x (71–85,5) cm (Š x H x V)Celková výška opěradla: 35,5 cmPrůměr základny: 41 cmOtočné o 360 stupňůMechanismus s plynovým pístemNastavitelná výška: anoMontáž nutná: anoBalení obsahuje:4 x jídelní židle
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4028154
UPC kód (EAN) 8720286740118
Pozice v kategorii 1272. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 72539. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.