Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Otočné jídelní židle 4 ks tmavě šedé samet

Značka: prodejce neuvedl

Otočné jídelní židle 4 ks tmavě šedé samet

Popis produktu

Tyto nastavitelné otočné jídelní židle jsou univerzální, tudíž se skvěle hodí do každé domácnosti, kanceláře i obývacího pokoje.Otočné židle jsou čalouněné na dotek měkkým sametem a silně polstrované, takže jsou mimořádně pohodlné a mají dlouhou životnost. Rám z oceli s černým práškovým nástřikem jim zaručuje vysokou odolnost a stabilitu. Pomocí mechanismu s plynovým pístem si můžete nastavit výšku sezení podle vašeho přání. Pojezdová kolečka s otáčením o 360 stupňů vám navíc umožní volný pohyb v různých směrech.Barva: tmavě šedáMateriál: samet (100% polyester), ocel s černým práškovým nástřikemCelkové rozměry: 44 x 46 x (67,5–79) cm (Š x H x V)Celková výška opěradla: 30,5 cmHloubka sedáku: 38,5 cmOtočné o 360 stupňůVčetně pojezdových kolečekMechanismus s plynovým pístemNastavitelná výška: anoMontáž nutná: anoBalení obsahuje:4 x jídelní židle
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4028645
UPC kód (EAN) 8720286753538
Pozice v kategorii 1627. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 73329. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.