Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Otočné jídelní židle 4 ks tmavě zelené samet

Značka: prodejce neuvedl

Otočné jídelní židle 4 ks tmavě zelené samet

Popis produktu

Tyto otočné jídelní židle představují stylový kus nábytku a jsou ideální pro váš domov.Tyto otočné židle jsou čalouněné měkkým sametem, který je příjemný na dotek, jsou tedy velmi pohodlné a mají dlouhou životnost. Rám z oceli s práškovým nástřikem zajišťuje mimořádnou robustnost a stabilitu. Pomocí mechanismu s plynovým pístem si můžete nastavit výšku sezení dle vašeho přání. Židle se navíc otáčí o 360 stupňů, což jí dodává větší flexibilitu, a pojezdová kolečka vám umožní volný pohyb v různých směrech.Barva: tmavě zelenáMateriál: ocel, samet (100% polyester)Materiál výplně: pěnaCelkové rozměry: 39 x 51 x (76,5–84,5) cm (Š x H x V)Včetně pojezdových kolečekOtáčení o 360 stupňůS plynovou pružinouMontáž nutná: anoBalení obsahuje:4 x jídelní židle
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4028515
UPC kód (EAN) 8720286749630
Pozice v kategorii 1526. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 68275. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.