Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Otočné jídelní židle 4 ks vínové textil

Značka: prodejce neuvedl

Otočné jídelní židle 4 ks vínové textil

Popis produktu

Tyto otočné jídelní židle s moderním designem jsou skvělým doplňkem do vaší domácnosti.Otočné židle jsou čalouněné na dotek příjemnou látkou a zajistí vám při sezení optimální pohodlí. Chromovaný ocelový rám je zárukou výtečné odolnosti a stability. Výšku otočných židlích lze nastavit pomocí mechanismu s plynovým pístem, i proto představují dokonalý doplněk do každé jídelny. Navíc se otáčí o 360 stupňů, což jim dodává velkou flexibilitu.Barva: vínováMateriál: látka (100% polyester), chromovaná ocelMateriál výplně: pěnaRozměry: 40 x 43 x (71–85,5) cm (Š x H x V)Celková výška opěradla: 35,5 cmPrůměr základny: 41 cmOtáčení o 360 stupňůS plynovou pružinouNastavitelná výška: anoMontáž nutná: anoBalení obsahuje:4 x jídelní židle
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4028126
UPC kód (EAN) 8720286739846
Pozice v kategorii 1205. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 72903. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.