Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Otočné jídelní židle 4 ks zelené umělá kůže

Značka: prodejce neuvedl

Otočné jídelní židle 4 ks zelené umělá kůže

Popis produktu

Tyto otočné jídelní židle s moderním designem jsou skvělým doplňkem do vaší jídelny a kuchyně. Otočné židle jsou čalouněné umělou kůží, která se snadno čistí, a zajistí vám při sezení optimální pohodlí. Chromovaný ocelový rám je zárukou výtečné odolnosti. Výšku otočných židlích lze nastavit pomocí mechanismu s plynovým pístem, i proto představují dokonalý doplněk do každé jídelny. Navíc se otáčí o 360 stupňů, což jim dodává velkou flexibilitu.Barva: zelenáMateriál: chromovaná ocel, umělá kůže (10 % bavlna, 60 % polyuretan, 30 % polyester)Materiál výplně: pěnaRozměry: 48 x 47 x (71–85,5) cm (Š x H x V) Šířka sedáku: 40 cm Průměr základny: 41 cm Otáčení o 360 stupňůS plynovou pružinouNastavitelná výška: ano Područky: anoMontáž nutná: anoBalení obsahuje:4 x otočná jídelní židle
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4028359
UPC kód (EAN) 8720286744239
Pozice v kategorii 1419. (v Jídelní židle)
Pozice v kategorii 73107. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.