UPOZORNĚNÍ - v pátek 29.10.2021 nebude k dispozici telefonická podpora Memarku – budeme tu pro vás opět v pondělí 1.11.2021.

Ozonový deodorizér O3

Značka: prodejce neuvedl

Ozonový deodorizér O3

Popis produktu

Přenosný ozonový deodorizér/generátor vhodný pro dezinfekci vnitřních prostorů a zbavení zápachu v menších uzavřených prostorech.
Vložte ozonový generátor do prostoru, který chcete sterilizovat a během krátké chvíle dojde ke sterilizaci vzduchu (likviduje viry a bakterie) a zároveň dojde ke zneškodnění pachů.
Zařízení je vhodné využít například pro deodorizace vzduchu v kanceláři, menší místnosti, automobilu, skříni, WC, lednicích, koupelnách či jiných menších uzavřených prostor.
Zařízení je napájeno zabudovanou baterií (dobíjí se přiloženým usb kabelem). Stačí jej zapnout tlačítkem na boční straně zařízení a vložit do prostoru, který chcete sterilizovat a kde chcete deodorizovat vzduch. 
Ozón má vynikající desinfekční vlastnosti, protože má mimořádně velkou mikrobiocidní účinnost.
POZOR! Z důvodu vysoké mikrobiocidní účinnosti ozonu a jeho neblahému efektu na dýchací soustavu se zařízení nesmí používat v blízkosti osob, zvířat a rostlin.
 
 Typ


 Ozonový deodorizér
 Rozměry


 80*120mm
 Materiál


 Plast
 Výkon


 0,5W
 Využití


 Menší prostory, automobily, šatníky, skříně, kanceláře, koupelny, lednice
 Váha


 200 gZobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Ezshop
UCPS kód 1806164
Pozice v kategorii 8. (v Sterilizátory)
Pozice v kategorii 2759. (v Krása, zdraví a drogerie)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.