Panasonic PT-TMZ400EJ - Laser WUXGA (1920 x 1200 pixelů)/4000 ANSI lm/2xHDMI/USB/1x10W Repro

Značka: prodejce neuvedl

Panasonic PT-TMZ400EJ - Laser WUXGA (1920 x 1200 pixelů)/4000 ANSI lm/2xHDMI/USB/1x10W Repro

Popis produktu

Panasonic PT-TMZ400EJ - Laser WUXGA (1920 x 1200 pixelů)/4000 ANSI lm/2xHDMI/USB/1x10W Repro

Klíčové prvky
Promítejte kdekoli okamžitě z krátkých vzdáleností
Efektivní spolehlivost s minimální údržbou
Ostrý a ostrý obraz a text ve WUXGA rozlišení

Snadné použití pro každého
Řada TMZ400 kombinuje pohodlí podobné televizoru se snadnou přenosností. Jeho šířka a hloubka těla nejsou o mnoho větší než přenosný počítač a váží jen 4.9 kg (10.8 lbs), dostatečně lehký, aby se dostal kamkoli potřebujete, a snadno se instaluje na strop. Nastavení je jednoduché: stačí nastavit na ploše, připojit zdroj a začít prezentovat.

Digital Zoom Extender přidává funkci digitálního posunu obrazu
Digital Zoom Extender se vyvíjí s novou funkcí Digital Image Shift. Poskytuje pohodlné řešení, když není možné instalovat projektor do středu obrazovky kvůli svítidlům nebo větracím otvorům klimatizace na stropě nebo v případech, kdy je strop příliš vysoký. Pomocí dálkového ovládání projektoru můžete obraz digitálně posunout o 10 % nahoru nebo dolů a o 10 % doleva nebo doprava tak, aby se vešel na obrazovku.

Funkce Digital Zoom Extender umožňuje zachovat stejnou polohu držáku jako váš starý projektor, i když je příliš daleko od obrazovky, což šetří stavební práce. Prodlužuje projekční vzdálenost za rozsah optického zoomu, takže obraz je promítán v požadované velikosti na obrazovce. Řada TMZ400 používá stejný držák a upevňovací držák jako konvenční lampová řada PT-TW381R, takže pokud aktualizujete, můžete nový projektor přímo nainstalovat a použít Digital Zoom Extender, aby se obraz vešel na obrazovku.

Navrženo pro život bez stresu
Vynikající kvalita obrazu je jen jednou z výhod laserové projekce. Světelný zdroj i ECO filtr není třeba vyměňovat až do doby přibližně 20 000 hodin*. Srovnatelné projektory lamp by vyžadovaly jednu až čtyři výměny lamp plus údržbu filtru, pokud by byly provozovány po stejnou dobu. Nemusíte se také starat o likvidaci použitých lamp a ECO filtr lze umýt a znovu použít, což šetří odpad. Je evidentní, že laserová projekce snižuje náklady a potíže s údržbou. A díky kontrolovanému jasu světelného zdroje a konzistentně rovnoměrné reprodukci barev zůstává obraz jasný a živý mnohem déle.

Živá kvalita obrazu v dobře osvětlených místnostech
Projektory ve třídě a kanceláři musí být dostatečně výkonné, aby prořízly jasné okolní světlo, jinak může být obraz matný a vybledlý. Navzdory kompaktnímu tělu a lehké hmotnosti 4,9 kg (10,8 lbs) nabízí řada TMZ400 až 4 000 lm* laserového jasu pro ostré, dobře barevně nasycené snímky se zapnutým osvětlením v místnosti a otevřenými žaluziemi.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Panasonic
UCPS kód 5415129
UPC kód (EAN) 5025232931682

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.