Panasonic ústní sprcha EW1411H845

Značka: prodejce neuvedl

Panasonic ústní sprcha EW1411H845
  • Irigátor Panasonic vytlačuje zbytky jídla zachycené mezi zuby proudem vody a odplaví plak v parodontních váčcích.
  • Původní technologie vodního čerpadla společnosti Panasonic generuje silný proud vody s tlakem přibl. 590 kPa.
  • Irigace efektivně čistí místa, do kterých se nedostane zubní kartáček, například prostor mezi zuby a kolem zubních můstků, rovnátek a korunek.
  • V režimu INTERDENTAL je tok vody přerušovaný, takže při pohybu tryskou dochází k minimálnímu plýtvání vody z nádobky.
  • V porovnání s režimem JET zajišťuje efektivní čištění přibližně se čtvrtinou vody.
  • Více

Popis produktu

Irigátor Panasonic vytlačuje zbytky jídla zachycené mezi zuby proudem vody a odplaví plak v parodontních váčcích. Vodní trysku Air In lze použít k pohodlnému stimulování dásní. Již po dvou týdnech zlepšuje irigátor zdraví dásní*. * Na základě klinické studie provedené katedrou periodontologie dentální university v Japonsku.
Původní technologie vodního čerpadla společnosti Panasonic generuje silný proud vody s tlakem přibl. 590 kPa. Irigace efektivně čistí místa, do kterých se nedostane zubní kartáček, například prostor mezi zuby a kolem zubních můstků, rovnátek a korunek. Silný proud vody odstraní zbytky jídla v ústech.
V režimu INTERDENTAL je tok vody přerušovaný, takže při pohybu tryskou dochází k minimálnímu plýtvání vody z nádobky. V porovnání s režimem JET zajišťuje efektivní čištění přibližně se čtvrtinou vody. Doba čištění je přibližně čtyřikrát delší než u standardního modelu* * V porovnání s EW1211
Silným, ale zároveň jemným proudem odplaví skryté bakterie v parodontních váčcích, které způsobují parodontózu. Výběrem režimu AIR IN můžete přímo na parodontní váčky cílit jemným proudem vody, který obsahuje bublinky vzduchu.
Originální technologie pro řízení toku vody společnosti Panasonic míchá malé bublinky vzduchu s vodou a vytváří jemný proud vody s tlakem přibližně 390 kPa. Režim AIR IN má také dvě nastavení síly a jedno z nich poskytuje měkký proud vody s tlakem přibl. 200 kPa.

Doba nabíjení Přibl. 15 hodin
Spotřeba energie Přibl. 1 W
Frekvence čerpadélka 1400 pulzů/minutu*
Tlak vody INTERDENTAL : Přibl. 590 kPa (přibl. 6,0 kgf/cm2) JET : Přibl. 590 kPa (přibl. 6,0 kgf/cm2) AIR IN (REGULAR) : Přibl. 390 kPa (přibl. 4,0 kgf/cm2) AIR IN (SOFT) : Přibl. 200 kPa (přibl. 2,0 kgf/cm2)
Provozní doba Přibl. 15 minut * , přibl. 60 minut ** (při 20 °c a plném nabití)
Objem nádržky Přibl. 130 mL (přibl. 35 sekund* , přibl. 120 sekund** )
Rozměry (V × Š × H) Hlavní jednotka: 197 x 59 x 75 mm (nezahrnuje trysku) Nabíječka: 40 x 93 x 98 mm
Hmotnost Hlavní jednotka: Přibl. 305 g (včetně trysky) Nabíječka: Přibližně 180 g
Akustický zvuk přenášený vzduchem 65 (dB (A) re 1 pW)
POZNÁMKY * Při použití režimu AIR IN (REGULAR) ** Při použití režimu INTERDENTAL Tento produkt je určený pouze pro domácí použití.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Panasonic
UCPS kód 50790
UPC kód (EAN) 5025232846436
Pozice v kategorii 1. (v Péče o krásu)
Pozice v kategorii 3391. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2020

Poski.com Poski.com s.r.o.