Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Plachta 650 g/m2 2,5 x 3,5 m bílá

Značka: prodejce neuvedl

Plachta 650 g/m2 2,5 x 3,5 m bílá

Popis produktu

Naše všestranná, velmi odolná plachta je ideální k přikrývání zahradního nábytku, dřeva, přívěsů, automobilů, lodí, jízdních kol, pracovních prostor a stavebních materiálů a chrání je před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Plachtu lze rovněž použít pro zakrytí otevřených přívěsů a dodávek nebo jako podložku při táboření.Plachta je vyrobena z vysoce kvalitního plátna potaženého vrstvou PVC, díky které je odolná vůči roztržení, vodě, UV záření i plísním. Dá se používat při jakékoli teplotě v rozmezí od -30 °C do 70 °C. Plachta je v každém rohu a podél okrajů vybavena očky, jež umožňují snadné upevňování.Barva: bíláMateriál: plátno potažené vrstvou PVCRozměry: 2,5 x 3,5 m (Š x D)Hmotnost: 650 g/m2Teplotní odolnost: -30 °C až 70 °CS kovovými očky v každém rohu a podél okrajůOdolná vůči opotřebení a voděodolnáOdolná vůči UV záření a plísním
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4024541
UPC kód (EAN) 8719883572949
Pozice v kategorii 30. (v Krycí plachty)
Pozice v kategorii 100040. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.