Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Plovoucí nástěnná police šedá 60 x 23,5 x 3,8 cm MDF

Značka: prodejce neuvedl

Plovoucí nástěnná police šedá 60 x 23,5 x 3,8 cm MDF

Popis produktu

Tato stylová nástěnná police ve vašem domě krásně vynikne. Má systém neviditelného připevnění, takže se snadno instaluje, a poslouží vám jako ideální místo k vystavení celé řady věcí, jako jsou trofeje, knihy, sběratelské předměty, ozdoby apod.Regál je vyrobený z kvalitní voštinové MDF a má kovový rám, který mu zajišťuje výtečnou stabilitu a odolnost. Navíc skvěle zapadne do většiny stylů zařízení a promění i prázdnou stěnu v působivý designový prvek!Barva: šedáMateriál: voštinová MDF, kovRozměry: 60 x 23,5 x 3,8 cm (D x Š x V)Neviditelný upevňovací systémMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3988225
UPC kód (EAN) 8720286074848
Pozice v kategorii 331. (v Police)
Pozice v kategorii 62768. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.