Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Plovoucí police 2 ks sklo 50 x 20 cm 8 mm

Značka: prodejce neuvedl

Plovoucí police 2 ks sklo 50 x 20 cm 8 mm

Popis produktu

Tato plovoucí polička na zeď je nejen stylová, ale také velmi funkční a bude skvělým doplňkem do vašeho obývacího pokoje, ložnice, koupelny apod. Tato nástěnná police je skvělá jak na odličovací tamponky, mydlenky a další doplňky v koupelně, tak i na vystavování dekorativních předmětů v každém pokoji, kde toužíte dosáhnout moderního vzhledu.Tato skleněná police sestává ze 2 standardních svorkových držáků, vyrobených ze slitiny zinku, a tvrzeného bezpečnostního o síle 8 mm. Police má nosnost 10 kg. Montážní příslušenství je součástí balení a montáž je snadná.Barva: černáMateriál police: Tvrzené bezpečnostní skloMateriál držáku: Slitina zinkuRozměry police: 50 x 20 cm (D x Š)Síla skleněné desky: 8 mmNosnost: 10 kgSnadná montážBalení obsahuje:2 x police2 x standardní svorková konzola1 x pytlík montážního příslušenství
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3986227
UPC kód (EAN) 8719883873664
Pozice v kategorii 210. (v Police)
Pozice v kategorii 56717. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.