Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Plovoucí rohové police 4 ks černé vysoký lesk 35x35x3,8 cm MDF

Značka: prodejce neuvedl

Plovoucí rohové police 4 ks černé vysoký lesk 35x35x3,8 cm MDF

Popis produktu

Tato sada 4 stylových rohových polic je ideálním místem pro vystavení vašich oblíbených knih, ozdob, fotografií, trofejí apod.Police je vyrobená z kvalitní voštinové MDF a pevného kovu, takže je stabilní a odolná. Má systém neviditelného připevnění, snadno se tedy instaluje a poslouží vám jako ideální místo k vystavení celé řady věcí, jako jsou trofeje, knihy, sběratelské předměty, ozdoby apod. Tato plovoucí police krásně zapadne do každého stylu zařízení a promění i obyčejnou zeď v zajímavý designový prvek!Barva: černá s vysokým leskemMateriál: voštinová MDF, kovRozměry: 35 x 35 x 3,8 cm (D x Š x V)Neviditelný upevňovací systémMontáž nutná: anoBalení obsahuje:4 x rohová police
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3988292
UPC kód (EAN) 8720286075432
Pozice v kategorii 383. (v Police)
Pozice v kategorii 58154. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.