PLYŠ Panda 33cm sedící exkluzivní kolekce *PLYŠOVÉ HRAČKY*

Značka: prodejce neuvedl

PLYŠ Panda 33cm sedící exkluzivní kolekce *PLYŠOVÉ HRAČKY*

Popis produktu

Rozkošná smějící se plyšová panda z plyše nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Je vyrobena z vysoce kvalitní, heboučké plyše a je tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA. Ideální dárek pro jakoukoli příležitost pro všechny milovníky plyšových zvířátek.

Tato hračka spadá do exkluzivní kolekce plyšových hraček. Od opičáka, přes papouška až po klasické pejsky a naježené kočky. Produkty této kolekce jsou vyrobeny z velmi kvalitní plyše.

Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Slouží dětem k mazlení, ale děti si s nimi také vytváří dekoraci svého dětského království. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale jsou oblíbené i u dospělých, kde mohou sloužit třeba jako pěkný a originální dárek z lásky, pro zamilované.

Rozměry dětské hračky (š v h): 25 x 33 x 26cm
Materiál: plyš

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od narození
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3779820
UPC kód (EAN) 8590687811171

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.