POCKETBOOK 743C INKPAD COLOR 2 MOON SILVER, STŘÍBRNÝ

Značka: prodejce neuvedl

POCKETBOOK 743C INKPAD COLOR 2 MOON SILVER, STŘÍBRNÝ

Popis produktu

Vylepšený 7,8" barevný displej E Ink a vestavěný reproduktor
Švýcarská značka PocketBook představuje další model ze své řady barevných čteček elektronických knih E Ink – PocketBook InkPad Color 2 s vylepšeným displejem E Ink Kaleido™ Plus. Čtečka je vybavena nejmodernějšími funkcemi, které zajistí jedinečný zážitek ze čtení: vestavěný reproduktor, Bluetooth®, funkce převodu textu na řeč, adaptivní funkci SMARTlight a vodotěsnost IPX8.

Vylepšený barevný displej
Čtečka PocketBook InkPad Color 2 je vybavena vylepšeným 7,8palcovým barevným displejem E Ink Kaleido™ Plus, který dokáže zobrazit 4 096 barev a zároveň je naprosto šetrný k očím. Díky vylepšené soustavě barevných filtrů náš nový displej poskytuje lepší výkon v oblasti odstínů a sytosti, takže je barevný obsah ještě atraktivnější a živější. 7,8" displej o velikosti knihy zaručuje maximální pohodlí při čtení.

Vychutnejte si čtení celé řady různého obsahu, včetně ilustrovaných dětských knih, mangy, obchodní literatury a periodik – vše v barvách a přehledně

Zvolte si teplý nebo studený tón displeje pomocí funkce SMARTlight
Zásluhou adaptivní funkce SMARTlight lze přizpůsobit jas a tón nasvícení přesně podle vlastních preferencí. Aktivní osvětlení SMARTlight na minimální úrovni jasu navíc pomáhá optimalizovat optické vlastnosti displeje E Ink Kaleido™ Plus a stará se o maximální pohodlí při čtení.

Čtení při jakémkoli osvětlení, ať už ve slabě osvětlené místnost, nebo za jasného slunečního dne, bude pro vaše oči šetrné a pohodlné

Vestavěný reproduktor, Bluetooth a funkce převodu textu na řeč
PocketBook InkPad Color 2 je dokonalá čtečka elektronických knih pro milovníky zvuku. Zařízení podporuje 6 zvukových formátů, pyšní se vestavěným reproduktorem, připojením Bluetooth a funkci převodu textu na řeč. Díky vestavěnému reproduktoru stačí jen stisknout tlačítko přehrávání a ponořit se do svých oblíbených příběhů bez jakýchkoli dalších zařízení. Čtečce nechybí ani rozhraní Bluetooth 5.2, které zajišťuje rychlé a bezproblémové připojení k bezdrátovým sluchátkům nebo reproduktorům. Funkce převodu textu na řeč navíc umožňuje elektronické čtečce nahlas předčítat jakýkoli textový soubor přirozeně znějícími hlasy a téměř ho proměnit na audioknihu.

Bezstarostné čtení s vodotěsností IPX8
PocketBook InkPad Color 2 je spolehlivě chráněn proti poškození vodou podle standardu IPX8. Zařízení vydrží ponoření do sladké vody do hloubky 2 metrů po dobu až 60 minut bez jakýchkoli škodlivých následků.

Bez ohledu na to, kde si vychutnáte svou oblíbenou knihu, můžete číst bez obav, protože víte, že elektronická čtečka je navržena tak, aby vydržela nečekané vystavení vodě.

Čtečka, ktera vzbuzuje lásku ke čtení
Čtečka PocketBook InkPad Color 2 skvěle padne do ruky – je ergonomická a snadno se používá. Čtečka zaujme nádherným designem i atraktivní měsíční stříbrnou barvou. Tato kombinace pohodlí, kvality a estetiky dělá ze čtečky InkPad Color 2 ideálního společníka pro čtecí, kterého budete chtít mít každý den u sebe.

Podpora 25 formátů, čtyřjádrový procesor a další funkce
Čtečka PocketBook InkPad Color 2 také nabízí:
32 GB vestavěné paměti pro vaši knihovnu
Všechny oblíbené formáty bez nutnosti konverze - elektronická čtečka podporuje 21 knižních a 4 grafické formáty, včetně AZW, EPUB, FB2, DOC, TXT, PDF, DJVU, CBR, CBZ, JPEG;
Podpora 6 zvukových formátů - vychutnejte si audioknihy nebo hudbu ve formátech M4A, M4B, OGG, OGG.ZIP, MP3, MP3.ZIP;
Podpora Adobe DRM - díky technologii Adobe DRM si můžete knihy v online knihovnách půjčovat zdarma;
Vysoce výkonný čtyřjádrový procesor;
Dvoupásmová Wi-Fi, PocketBook Cloud a Dropbox - pro rychlé nakupování, správu knihovny a synchronizaci s dalšími zařízeními;
Slovníky zdarma - 11 předinstalovaných jazykových kombinací a 42 kombinací ke stažení zdarma.


Specifikace:
Produktové číslo výrobce PB743C-N-WW
Úhlopříčka displeje 7,8" (19,8 cm)
Podporované formáty ACSM, AZW, AZW3, CBR, CBZ, CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, FB2, HTML, MOBI, PDF, PRC, RTF, TXT, ZIP
Podporované formáty obrázků BMP, JPEG, PNG, TIFF
Podporované zvukové formáty M4A, M4B, OGG Vorbis, MP3
Barva Stříbrná
Paměť 32 GB
Typ displeje E-Ink Kaleido Plus
Rozlišení displeje 1404 x 1872, 468 x 624 Color
Barevná hloubka 16 odstínů šedi, 4096 barev
Osvětlení displeje Ano
Konektivita Bluetooth, Wi-Fi 802.11 b/g/n
Připojení USB-C
Operační systém Linux
Ovládání Dotykové, Tlačítka
Jazyk menu Angličtina, Čeština, Francoužština, Italaština, Němčina, Portugalština, Ruština, Španělština
Zvukový výstup Ano
Voděodělnost Ano
Vodotěsnost IPX8
Kapacita baterie 2900 mAh
Hmotnost 267 g
Rozměry (Š x V x H) 134 x 189,5 x 7,95
Další funkce Wake/Sleep
Reproduktor Interní
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce PocketBook
UCPS kód 5436520
UPC kód (EAN) 7640152093920

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.