Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Podušky na židle 2 ks světle modré 50 x 50 x 7 cm textil

Značka: prodejce neuvedl

Podušky na židle 2 ks světle modré 50 x 50 x 7 cm textil

Popis produktu

S naší sadou podušek se vám na vašich židlích bude hned sedět pohodlněji! Navíc je také zpestří svou výraznou barvou.Podsedáky mají univerzální design, hodí se proto na všechny typy zahradních židlí a skvěle zapadnou do každého prostředí. Jsou ušité ze 100% polyesteru, takže jsou odolné a hodně toho vydrží. Navíc je lze používat vevnitř i venku – tak či tak vám zajistí ultra měkké a pohodlné posezení. Kvalitní prošívání po obvodu podušky zaručuje roky spokojeného používání. Každý polstr je také opatřený dvěma páry šňůrek pro bezpečné připevnění k židli.Barva: světle modráMateriál: látka (100% polyester)Rozměry: 50 x 50 x 7 cm (D x Š x T)2 páry šňůrek pro připevnění podušky na židliBalení obsahuje:2 x poduška
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3965127
UPC kód (EAN) 8720286186190
Pozice v kategorii 647. (v Zahradní židle a křesla)
Pozice v kategorii 78463. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.