Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

pouzdro / kryt na kolo SWISSTEN č.1 voděodolné se štítem 5,4" - 6,7"

Značka: prodejce neuvedl

pouzdro / kryt na kolo SWISSTEN č.1 voděodolné se štítem 5,4" - 6,7"

Popis produktu

Voděodolné pouzdro na kolo pro Váš smartphone. Je vybaveno krycím kšiltem a vývodem pro sluchátka. Bezpečné uchycení Pouzdro se přichytí na trubku Vašeho kola pomocí dvou suchých zipů a třetím suchým zipem se připne na představec řídítek. To zajistí pevné a bezpečné uchycení pouzdra. Úložný prostor Pouzdro má dostatek místa jak pro osobní věci, tak i pro nářadí, náhradní duši nebo powerbanku. Odolné provedení Pouzdro je vyrobené z pevného materiálu, aby byl jak smartphone, tak i ostatní věci uvnitř pouzdra maximálně chráněna proti případnému poškození. Průhled na smartphone Pomocí suchého zipu se smartphone připevní uvnitř pouzdra pod průhlednou slídu. Skrz ní je krásně vidět display smartphonu, takže je pouzdro vhodné třeba při používání navigace. Smartphone jde samozřejmě skrz slídu ovládat. Baleno v blistru SWISSTEN.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce SWISSTEN
UCPS kód 4006141
UPC kód (EAN) 8595217475298
Pozice v kategorii 5043. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 6685. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.