UPOZORNĚNÍ: Dne 29.9.2023 nebude fungovat telefonická podpora z důvodu dovolené. Budeme tu pro Vás opět 2.10.2023. Děkujeme za pochopení.

Pouzdro Luna Book pro Samsung Galaxy A03 (SM-A035) stříbrná

Značka: prodejce neuvedl

Pouzdro Luna Book pro Samsung Galaxy A03 (SM-A035) stříbrná

Popis produktu

Stylové pouzdro Forcell Luna Book s kapsou na platební kartu se stane oblíbeným doplňkem Vašeho mobilního telefonu. Pouzdro je na dotyk hladké a příjmené do ruky. Lemy pouzdra jsou řešeny kontrastními hliníkovými pásky. Zavírání pouzdra je řešeno skrytou magnetkou, která ale nedrží pouzdro tak pevně, jako klasická přezka. Díky tomu ale lze telefon bez omezení ovládat.

Na vnitřní straně je měkká imitace semišového povrchu, která poskytuje dokonalou ochranu choulostivých částí telefonu a chrání ho před poškrábáním a drobným poškozením. Pouzdro má malou praktickou kapsu na platební kartu a funkci stojánku, který je obzvláště užitečný při sledování filmů nebo prohlížení internetu. Telefon je umístěn v silikonovém pouzdru, které má výřezy pro funkční tlačítka, které umožňují bezproblémové ovládání telefonu.

Hlavní vlastnosti:

  • stylové pouzdro na mobil s elegantní texturou
  • příjmené do ruky
  • funkce stojánku pro lepší sledování
  • vnitřní kapsa pro vložení platební karty
  • zavírání na skrytou magnetku
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce FORCELL
UCPS kód 4860213
UPC kód (EAN) 5903396155529
Pozice v kategorii 2422. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 6028. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.