UPOZORNĚNÍ: Dne 29.9.2023 nebude fungovat telefonická podpora z důvodu dovolené. Budeme tu pro Vás opět 2.10.2023. Děkujeme za pochopení.

Pouzdro RAZOR Book pro Samsung Galaxy A03 (SM-A035) modrá

Značka: prodejce neuvedl

Pouzdro RAZOR Book pro Samsung Galaxy A03 (SM-A035) modrá

Popis produktu

Knížkové pouzdro Razor Book je zárukou bezpečí telefonu v prestižním a luxusním stylu. Zesílené okraje, měkký vnitřní materiál a magnetické zapínání chrání zařízení před poškrábáním a různými nárazy. Jedinečné pouzdro Razor bude dokonalým doplňkem vašeho smartphonu v každé situaci. Zesílené hrany, dodatečná ochrana fotoaparátu a magnetické zapínání zajistí, že zařízení zůstane v bezpečí a nevypadne z pouzdra.

Obal je navržen pro pohodlné uložení nejen smartphonu, ale i často používaných dokumentů. Do vnitřní kapsy se vejde kreditní karta, průkaz totožnosti nebo třeba nákupní seznam, takže nemusíte nosit celou peněženku. Karbonový kryt tmavé barvy odkazuje na design sportovních vozů a dodává zařízení elegantní a luxusní charakter. Vnitřní materiál je měkký, takže navíc chrání i displej před poškozením, zatímco voštinový vzor na gumové části podpírající telefon podtrhuje estetiku celého pouzdra.

Hlavní vlastnosti:

  • stylové pouzdro na mobil s elegantní karbonovou texturou
  • vyrobeno z ekokůže s mikrovláknem a TPU vaničkou
  • funkce stojánku pro lepší sledování
  • vnitřní kapsa pro vložení dokumentů
  • zavírání na skrytou magnetku
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce MobilPouzdra.cz
UCPS kód 4269937
UPC kód (EAN) 5903396171703
Pozice v kategorii 1167. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 3257. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.