Pouzdro SENSITIVE pro Xiaomi Mi 10T Lite 5G, modrá

Značka: prodejce neuvedl

Pouzdro SENSITIVE pro Xiaomi Mi 10T Lite 5G, modrá

Popis produktu

Stylové pouzdro Sensitive je na vnější straně kombinací dvou různých povrchů. Část pouzdra je hladká a část má strukturu připomínající látku oxford. Celý tvar pouzdra je mírně zaoblený, takže nikde není žádná ostrá hrana a je tak příjemné do ruky. Zavírání pouzdra je řešeno skrytou magnetkou, která ale nedrží pouzdro tak pevně, jako klasická přezka. Díky tomu ale lze telefon bez omezení ovládat.

Na vnitřní straně je měkká imitace semišového povrchu, která poskytuje dokonalou ochranu choulostivých částí telefonu a chrání ho před poškrábáním a drobným poškozením. Pouzdro má malou praktickou kapsu na platební kartu a funkci stojánku, který je obzvláště užitečný při sledování filmů nebo prohlížení internetu. Telefon je umístěn v silikonovém pouzdru, které má výřezy pro funkční tlačítka, které umožňují bezproblémové ovládání telefonu.

Hlavní vlastnosti:

  • stylové pouzdro na mobil s dvojtou texturou
  • zaoblené boky krytu
  • funkce stojánku pro lepší sledování
  • vnitřní kapsa pro vložení platební karty
  • zavírání na skrytou magnetku
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce MobilPouzdra.cz
UCPS kód 4856873
UPC kód (EAN) 5903396092893
Pozice v kategorii 2816. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 5602. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.