UPOZORNĚNÍ: Dne 29.9.2023 nebude fungovat telefonická podpora z důvodu dovolené. Budeme tu pro Vás opět 2.10.2023. Děkujeme za pochopení.

Pouzdro Smart Magneto pro Xiaomi Redmi 9A, černá

Značka: prodejce neuvedl

Pouzdro Smart Magneto pro Xiaomi Redmi 9A, černá

Popis produktu

Stylové pouzdro s kapsou na drobnosti se stane oblíbeným doplňkem Vašeho mobilního telefonu. Pouzdro má z vnější strany materiál, který má matný povrch. Zesílené lemy na okrajích jsou pevně obšité, aby se netřepily. Zavírání pouzdra je řešeno skrytou magnetkou, která ale drží pouzdro pevně uzavřené. Díky tomu ale lze telefon bez omezení ovládat.

Na vnitřní straně je měkká imitace semišového povrchu, která poskytuje dokonalou ochranu choulostivých částí telefonu a chrání ho před poškrábáním a drobným poškozením. Pouzdro má malou praktickou kapsu pro dokumenty a funkci stojánku, který je obzvláště užitečný při sledování filmů nebo prohlížení internetu. Telefon je umístěn v silikonovém pouzdru, které má výřezy pro funkční tlačítka, které umožňují bezproblémové ovládání telefonu.

Hlavní vlastnosti:

  • stylové pouzdro na mobil s elegantním matným povrchem
  • vyrobeno z ekokůže s TPU vaničkou
  • funkce stojánku pro lepší sledování
  • vnitřní kapsa pro vložení dokumentů
  • zavírání na skrytou magnetku
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce MobilPouzdra.cz
UCPS kód 5341846
UPC kód (EAN) 5903396161681
Pozice v kategorii 9289. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 14213. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.