Prémiová LED žárovka E14 4,5W 400lm teplá, 3 roky

Značka: prodejce neuvedl

Prémiová LED žárovka E14 4,5W 400lm teplá, 3 roky

Popis produktu

Prémiová značka AVIDE je určena pro německý trh. Čipy a vnitřní komponenty AVIDE LED produktů jsou kvalitnější než u běžného LED osvětlení.
Celkově tyto LED produkty vynikají dlouhou životností a stálostí světelného toku i při dlouhodobém používání. Záruční doba je 3 roky.


Vysoce úsporná LED žárovka za skvělou cenu. Jedná se o typ LED žárovky 230V - tedy do normálních svítidel.
Tyto SMD LED žárovky E14 o výkonu pouze 4.5W svítí přibližně jako běžná žárovka o výkonu 39W - světelný tok je 400 lumenů.


Tato led žárovka emituje světlo v barvě teplá bílá. Tato barva světla o chromatičnosti 3000K se blíží barvě světla tradiční žárovky, ale je o něco méně žlutá.Tato led žárovka má pokročilý typ diod - SMD. Tyto LED žárovky SMD mají díky nové technologii chipu vyšší svítivost při nižší spotřebě oproti starým LED diodám.Použitím naší LED žárovky ušetříte okolo 87% energie! Tato LED žárovka E14 patří díky poměru cena/výkon mezi nejlevnější LED žárovky na trhu.
Materiál použitý pro uložení procesoru led žárovky je speciální teploodvádějící plast.Tento materiál umožňuje, na rozdíl od skla nebo obyčejného plastu, efektivní chlazení. Díky tomu je led žárovka odolná, dobře chlazená a vydrží i větší zátěž. Tuto led žárovku lze proto použít i v místech, kde se často a intenzivně svítí.Tato led žárovka má přes led diody praktický čirý plastový kryt. Tato led žárovka je proto vhodná do svítidel s krytem s mléčnou barvou nebo částečným stínidlem.Třída energetické účinnosti A na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).

Světelný tok zdroje světla 400 lumenů.

Příkon 4.5W.

Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 25000 hodin.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce kupledku.cz
UCPS kód 3238653
UPC kód (EAN) 5999097909868
Pozice v kategorii 312. (v Žárovky LED)
Pozice v kategorii 23377. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.