Prémiový LED pásek 120x2835 12W/m SAMSUNG čipy teplá, délka 5m, 3 roky

Značka: prodejce neuvedl

Prémiový LED pásek 120x2835 12W/m SAMSUNG čipy teplá, délka 5m, 3 roky

Popis produktu

Tento prémiový led pásek má kvalitní čipy, tedy diody vydávající světlo, značky SAMSUNG. Též další komponenty použité při výrobě tohoto led pásku jsou kvalitnější než v běžných led páskách.
Proto tyto LED pásky s čipy SAMSUNG vynikají dlouhou životností a stálostí světelného toku i při dlouhodobém používání. Z tohoto důvodu má tento led pásek bezprecedentní záruku 3 roky.


Kvalitní led pásek 12V má široké použití. Naše led diodové pásky mají ze spodní strany samolepící fólii.
Dají se dobře použít jako led pásky pod kuchyňskou linku, resp. led diodový pásek lze použít na všechny dobře přiléhavé povrchy.
Tento led pásek není voděodolný.Tato led páska se u nás prodává po 5m rolích zakončených vodiči.


U tohoto LED pásku je nutné použít pro instalaci hliníkový profil – zakoupíte je v kategorii Hliníkové profily, anebo jiným vhodným způsobem
zajistit odvod tepla - instalací led pásku na teplo odvádějící podklad. V opačném případě může dojít k poklesu svítivosti či zničení LED pásku a případná reklamace by pak byla shledána nedůvodnou.
Výhodou LED profilu je eliminace vyzařování LED diod do stran, proto je vhodný například při použití LED pásku pro osvětlení kuchyňské linky, podsvícení polic, apod.


Součástí tohoto LED pásku je i konektor k napájecímu zdroji. Není tedy potřeba kupovat konektor samostatně, LED zdroj napojíte přímo na LED pásek.Třída energetické účinnosti A na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).

Světelný tok zdroje světla 6000 lumenů na 5m led pásku.

Příkon 60W na 5m led pásku.

Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 30000 hodin.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce kupledku.cz
UCPS kód 1544462
UPC kód (EAN) 3800157637213
Pozice v kategorii 14. (v Světelné dekorační pásy)
Pozice v kategorii 17374. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.