Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Profesionální party stan s bočnicemi 4 x 6 m modrý 90 g/m2

Značka: prodejce neuvedl

Profesionální party stan s bočnicemi 4 x 6 m modrý 90 g/m2

Popis produktu

Náš party stan vám poskytne skvělé místo, kde se můžete s rodinou a přáteli bavit na různých venkovních akcích a sešlostech.Zahradní stan je vyrobený z vodě- a UV záření odolného polyetylenu a je ideální pro venkovní použití. Rám je vyrobený z nerezové oceli, takže je venkovní přístřešek stabilní a odolný. Party stan je vybavený bočními panely s ozdobnými okny, jeden z nich s průchodem na zip pro snadný vstup. Zahradní altán se dá velmi jednoduše sestavit.POZNÁMKA: NIKDY tento produkt nepoužívejte za špatného počasí, například při silném větru, hustém dešti, sněhu, bouřce apod.Barva: modráMateriál: PE (100% polyethylen) 90 g/m2, ocelRozměry: 4 x 6 x 2,75 m (Š x H x V)Výška okrajů střechy: 2 mS bočními stěnamiOdolný vůči vodě a UV zářeníMontážní materiál součástí balení: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4035401
UPC kód (EAN) 8719883767710
Pozice v kategorii 743. (v Pártystany)
Pozice v kategorii 102014. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.