Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Prostírání 4 ks přírodní 38 cm kulaté juta a bavlna

Značka: prodejce neuvedl

Prostírání 4 ks přírodní 38 cm kulaté juta a bavlna

Popis produktu

Naše ručně tkané prostírání zapůsobí ve vaší kuchyni jako jedinečná dekorace.Toto prostírání je vyrobené ze 70 % z juty a ze 30 % z bavlny. Je měkké na dotek, snadno se čistí, a protože je ručně vyráběné, každý kus je originál! Balení obsahuje 4 prostírání.Upozorňujeme, že vzhledem k ruční výrobě produktu se v barvě mohou vyskytovat drobné odlišnosti. Výběr kusu k dodání je náhodný.Barva: přírodníMateriál: juta a bavlnaPrůměr: 38 cmMěkké a pohodlnéRuční výrobaKaždý kus je jedinečnýBalení obsahuje 4 prostíráníMateriál: Bavlna: 30%, juta: 70%
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3960081
UPC kód (EAN) 8718475734932
Pozice v kategorii 182. (v Prostírání)
Pozice v kategorii 76254. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.