Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Psací stůl dub sonoma 80 x 40 x 75 cm dřevotříska

Značka: prodejce neuvedl

Psací stůl dub sonoma 80 x 40 x 75 cm dřevotříska

Popis produktu

Náš elegantní a moderní psací stůl je praktickým doplňkem do vaší domácí studovny nebo pracovny.Psací stůl je vyrobený z kvalitních desek, které mu zaručují pevnost, dobrou odolnost a dlouhou životnost. Na délku měří 80 cm, nezabírá tedy příliš místa a hodí se do pokojíčků pro děti a mládež. Můžete ho klidně postavit i do rohu. Design se zásuvkami rozšiřuje úložnou kapacitu stolu, takže si v něm můžete přehledně uspořádat různé složky, knihy a další potřeby. K čištění vám postačí navlhčený hadřík.Sestavení psacího stolu je jednoduché.Barva: dub sonomaMateriál: dřevotřískaCelkové rozměry: 80 x 40 x 75 cm (D x Š x V)Se dvěma zásuvkamiSnadno se čistí navlhčeným hadříkemMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3990453
UPC kód (EAN) 8719883870588
Pozice v kategorii 1087. (v Psací stoly)
Pozice v kategorii 64659. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.