Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Queen Euniké Scarlet 90 tobolek

Značka: QE

Queen Euniké Scarlet 90 tobolek
  • 340 mg žraločí chrupavky v každé kapsli, která obsahuje bílkoviny, uhlohydráty a minerály – vápník a fosfor
  • Určeno pro dlouhodobé a pravidelné užívání pro dosažení požadovaného efektu
  • Mohou i vrcholoví sportovci, antidopingový atest
  • Více

Popis produktu

Euniké Scarlet obsahuje 340 mg žraločí chrupavky v každé kapsli, která obsahuje bílkoviny, uhlohydráty a minerály – vápník a fosfor. Pyšní se antidopingovým atestem.

Jak užívat

3 tobolky večer (např. 1 hodinu před večeří), zapít vodou (nejépe s citronem).
V počátku užívání může nejprve dojít ke zhoršení stavu, projevují se různými bolestmi, které se mění. Zhruba po 3 měsících již bolesti začnou ustupovat.
Než začnete Euniké Scarlet užívat, doporučujeme projít si nejprve měsíční kombinací Euniké Silver + Deparim.

Určeno pro dlouhodobé a pravidelné užívání pro dosažení požadovaného efektu.

Produkt je přírodní a vyráběn ve farmaceutické firmě v ČR

Výroba je certifikována dle standardu IFS Food. Standard IFS (International Featured Standards) je zaměřený na bezpečnost a kvalitu produktů. Jeho základem jsou pravidla správné výrobní a hygienické praxe (GMP / GHP), analýza rizik a stanovení kritických kontrolních bodů (HACCP) a další legislativní požadavky potravinového práva EU na výrobky, procesy a kvalifikaci personálu. Výrobna spolupracuje s Fakultní nemocnicí Hradec Králové a University of Hull, United Kingdom.

Euniké Scarlet užívají i známé sportovní tváře

Mgr. Martin Zach
Bývalý Muž roku 2009, který den po vyhlášení něšťastným skokem do vody ochrnul. Skupina postižení: F 51. Začal se věnovat sportu, ve kterém se mu daří.

Mgr. Jana Stejskalová
Bývalá reprezentantka v běhu na lyžích, členka družstva Olympijských nadějí, držitelka medailí ze Světového poháru na kolečkových lyžích.
„Ráda bych poděkovala firmě Queen Euniké, že mě jejich výrobky po vleklých zdravotních potížích a prodělaných operacích znovu „postavily na nohy“…

 

Aktivní látky mg / 1 tobolku
Žraločí chrupavka 340,00
CRA komplex:
Kurkumin - 1,0 mg
Chmelový extrakt - 20,0 mg
Hydratovaná silika - 39,0 mg
60,00


Složení: Žraločí chrupavka, želatina, CRA komplex: kurkumin, chmelový extrakt, hydratovaná silika, mikrokrystalická celulóza.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let.

Hmotnost obsahu: 36,6 g (+- 10%)

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25°C. Ukládejte mimo dosah dětí.

 


 

Co byste měli vědět

  • před užíváním Scarlet užívat prvních 14 dní samostatně Euniké Silver
  • zapíjet Euniké Scarlet vodou s citrónem
  • vždy užívat alespoň 3 balení po sobě, což je hraniční doba, kdy se výsledky dostaví. U každého jedince organismus reaguje jinak
  • CRA komplex je technologie, kdy se vápník dostává přímo do kostí

Použité suroviny

Žraločí chrupavka
Vědci ze známého ústavu Massechusetts institute of Technology (MIT) upozornili na to, že tělo žraloka neobsahuje jedinou kost, pouze chrupavku. Odborníci prokázali, že žralok obývá naši planetu v  nezměněné podobě po celá tisíciletí. Všechno svědčí o tom, že jeho organismus je dobře vybaven k  přežití. Imunitní systém těchto živočichů je efektivní a účinný. Žraločí chrupavka má dlouholetou tradici v čínské medicíně a pro své zdravotní účinky je uzávána v celé Asii a na celém světě.

CRA – komplex
Jedná se o velmi malé nosiče a systém dodání účinné látky do postiženého místa pohybového aparátu,  tzv. cílenou terapii. SCARLET tlumí cytokiny, které způsobují bolesti.
Kurkumin, extrakt chmele a hydratovaná silika v podobě malých částic rovněž posilují příznivé působení na kloubní chrupavku. Použití velmi malých nosičů aktivní látky a systém dodání účinné  látky na místo působení je dalším důležitým aspektem z hlediska aplikace. Tímto způsobem je například možný transport aktivní látky do našich buněk. Jedná se o formu třetí generace – takzvané cílené  terapie. Dosahuje se lepších výsledků než při podávání předchozích forem. Velkou předností je to, že jsou použity přírodní látky a tyto nemají nežádoucí účinky na lidský organismus.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Queen Euniké Life
UCPS kód 184595
UPC kód (EAN) 764460044553
Pozice v kategorii 203. (v Doplňky stravy)
Pozice v kategorii 1498. (v Krása, zdraví a drogerie)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.