Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Rám dětské postele masivní borovice 70 x 140 cm

Značka: prodejce neuvedl

Rám dětské postele masivní borovice 70 x 140 cm

Popis produktu

Vykouzlete svým dětem v jejich pokojíčku dokonalý úkryt s naším fantastickým rámem postele!Postel je chytře vyvedena ve stylu domku na stromě. Chcete-li svému dítěti dopřát trochu soukromí, můžete mu na rám pověsit závěsy. Domeček mu kromě toho skvěle poslouží i jako čtecí nebo hrací koutek. Rám postele je vyrobený z masivního borového dřeva, je tudíž mimořádně odolný a má dlouhou životnost. Pevné lamely nabízejí potřebnou oporu a zároveň jsou velmi pohodlné. Tento rám postele je vhodný pro matraci o rozměrech 70 x 140 cm.Upozorňujeme, že balení obsahuje pouze rám postele, nikoliv matraci či závěsy. Montáž postelového rámu je snadná. V našem obchodě rovněž nabízíme vhodné matrace.Materiál: rám z masivního borového dřeva + překližkové lamelyCelkové rozměry: 146 x 78 x 121,5 cm (D x Š x V)Vhodná velikost matrace: 70 x 140 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)VAROVÁNÍ: Výrobek není vhodný pro děti mladší 4 let.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3974545
UPC kód (EAN) 8719883785493
Pozice v kategorii 14. (v Dětské postele)
Pozice v kategorii 53098. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.